Ana sayfa Göz Sağlığı Plazma enerjisi ile ameliyatsız kapak estetiği

Plazma enerjisi ile ameliyatsız kapak estetiği

55
0

Plazma Enerjisi ile çalışan Plexr Yöntemi, estetik cerrahiden çekinenler için göz çevresi yenileme, leke, akne ve iz tedavilerinde uygulanıyor. Peki Plexr Yöntemi nedir kaç seans uygulanıyor ve seans fiyatları ne kadar?

Maddenin 4. hali, güzelliğin emrinde. Maddenin 4. hali olan Plazma Enerjisi, Plexr Yöntemi ile cilt yenilemede yepyeni bir alternatif olarak kullanılıyor.

NASIL YAPILIYOR?

Cihaz; uygulanacak cilt yüzeyindeki elektriksel aktivite ile ortamdaki havayı (yani iyonize gazları) Plazma Enerjisine dönüştürüyor. Bu enerji cildin sorunlu dış yüzeyini buharlaştırıyor ve yeni doku oluşum süreci başlamış oluyor. Plexr; sorunlu bölge dışındaki kıl kökleri, kılcal damar, yağ ve sinir dokularını etkilemiyor.

NERELERDE İYİ SONUÇ VERİYOR?

Plexr Yöntemi; Göz kapağı estetiği, göz çevresi gençleştirme, “Ksantelazma” denen göz kapaklarındaki kabarık sarı lekelerin giderilmesi, aktif aknelerin ve akne skarlarının tedavisine destek, ben ve siğillerin yok edilmesi, yara ve kaza izlerinin, lekelerin giderilmesi, dudak üstü kırışıkların giderilmesi amaçlı kullanıyor.

KAÇ SEANS VE FİYATLAR NE KADAR?

Cilt probleminin yerine ve yaşına göre değişen seanslarda uygulanan Plexr Yöntemi; 1-4 seans uygulanıyor.

Bir Cevap Yazın