Gizlilik Politikası

Optisyence.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Optisyence.com’a aittir. Optisyence.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Optisyence.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Optisyence.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Optisyence.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Optisyence.com sayfalarındaki bilgiler sadece bilgilendirmek amaçlıdır. Hekimin tanı ve tedavisi yerine geçmez.

5 Nisan 2014 tarihinden beri yayın hayatına devam eden Optisyen.info, bugün Türkiye’nin göz sağlığı ve optisyenlik üzerine en çok ziyaret edilen sağlık siteleri arasında yer almaktadır. Son güncelleme ile birlikte artık yolumuza Optisyence.com olarak devam etmekteyiz. Göz sağlığı ve optisyenliğe dair içerikler ağırlıklı olmak üzere; gözlükten kontak lense, refraktif cerrahiden katarakta kadar göz sağlığına dair pek çok konu, genellikle günlük başlıklar halinde sizlerle paylaşılmaktadır.